Nasıl LR İş Ortağı olunur? | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
LR Üyeliği ve Avantajları
28 Ağustos 2018
Kimler LR İş Ortağı Olabilir?
28 Ağustos 2018
Tümünü göster

Nasıl LR İş Ortağı olunur?

LR Aloe Vera üyeliğinde (LR Aloe Vera İş Ortaklığı) herhangi bir giriş veya üyelik aidat ücreti bulunmamaktadır. Kota stok ve ciro zorunluluğu bulunmadığı için, herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. 3 adet üyelik paketlerinden birisini seçip, ilgili ürünleri satın almanız LR Aloe Vera İş Ortağı olmanızı sağlamaktadır. Seçmiş olduğunuz üyelik paketi için ödeyeceğiniz ücret, o pakette bulunan ürün için ödemeniz gereken ücrettir herhangi bir giriş veya üyelik ücreti değildir.

LR üyelik için belirlenen 3 adet üyelik paketi seçenekleri şöyledir:

  1. Serbest Seçim Paketi: Bu pakette minimum 99TL’lik sipariş verip, bu tutarda istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Bu paket kapsamında aldığınız ürünlere ek olarak, LR şirket tanıtımı, pazarlama planı, fiyat listesi, iş ortağı başvuru formu ve LR World size ücretsiz olarak gönderilmektedir.
  2. Özel Başlangıç Paketi: Bu paket 299 TL değerindeki Starbox parfüm tester setini ve Aloe Via Moment set’i içermektedir. Bu paket kapsamında aldığınız ürünlere ek olarak, LR şirket tanıtımı, pazarlama planı, fiyat listesi, iş ortağı başvuru formu ve LR World size ücretsiz olarak gönderilmektedir.
  3. İş Geliştirme Paketi: Bu paket ile 480 TL değerindeki Starbox parfüm tester setini ve firmanın üretmiş olduğu bir çok Aloe Vera ürününü içeren seti içermektedir. Bu paket kapsamında aldığınız ürünlere ek olarak, LR şirket tanıtımı, pazarlama planı, fiyat listesi, iş ortağı başvuru formu ve LR World size ücretsiz olarak gönderilmektedir.

LR Aloe Vera İş Ortaklığında bölge, semt, mahalle, şehir vb. sorumluluk sınırı bulunmamaktadır. Her iş ortağı, LR Aloe Vera şirketinin faaliyet gösterdiği her yerde, istediği kişiye satış yapabilmekte veya istediği kişiyi kendisine üye yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir