LR PROBALANCE | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
LR Fiber Boost
20 Ekim 2018
LR PROBIOTIC
25 Ekim 2018
Tümünü göster

LR PROBALANCE

Günlük yaşantının verdiği yoğunluktan dolayı çoğumuz sağlığımızı ihmal etmekteyiz. Özellikle hazır gıdalar tüketen ve dengesiz beslenen kişilerde ciddi sağlık sorunlarının yanı sıra, aşırı yorgunluk, halsizlik, vücut direncinin düşük olması gibi bir çok problem gözlenmektedir. Bu durum vücut iç dengenizin bozulmuş olduğunun en önemli belirtisidir. Fazla miktarda et ve et ürünleri tüketmekte vücudunuzun asit baz dengesini bozmaktadır.  

Vücudumuz besinleri sindirerek bir kısmını bize enerji sağlayan karbonhidratlara dönüştürürken bir kısmını da asit olarak sentezleyerek yağ dokularına takviye sağlamaktadır. Yüksek asit oluşumu yağ dokularındaki birikimi arttırdığı için vücutta yağ yakımı zorlaşmaktadır. Bu sebeple kilo vermek zorlaşır. Vücudun fazla asidik olduğu durumlarda baş dönmesi, yüksek tansiyon, yorgunluk, halsizlik ve sürekli uyku hali gibi problemler ortaya çıkmaktadır.    

LR Probalance vücudunuzun doğal asit baz dengesini destekler. İçeriğinde seçilmiş mineraller ve elementler bulunmaktadır. Genel sağlığınızı destekler ve gün içerisinde oluşan yorgunluğunuzu hafifletir. Sitratlar, karbonatlar ve glukonatlardan oluşan LR Probalance vücudunuzun ihtiyacı olan iç dengenizi tamamlar. LR Probalance vücudun alkali dengesini sağlar bu sayede daha sağlıklı hissetmenize ve tüm gün dinç kalmanıza yardımcı olur.  

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum, kalyum, bakır, krom ve molibden gibi elementlerin takviye olarak alınmasına ihtiyaç duymaktadır. Tüm bu elementleri içeren LR Probalance, vücudunuzun asit baz içeriğini dengeleyerek genel sağlık durumunuzu iyileştirmektedir.  

LR Probalance İçeriği :  

 • Mineral; eksikliğinden kaynaklanan yorgunluğu veya sinirlilik halini engellemeye yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki potasyum, sinir sistmenin ve kas sisteminin normal fonksiyonlarını sürdürmesine destek olmaktadır.  
 • Kalsiyum; kanın pıhtılaşmasını düzenler ve enerji metabolizmasına katkı sağlamaktadır. 
 • Potasyum; sinir ve kas sistemini destekler. Fonksiyonlarının düzenli çalışmasını sağlamaktadır. 
 • Bakır; hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına katkı sağlamaktadır.  
 • Krom; makro besin maddelerine yönelik metabolizmanın ve kandaki normal şeker miktarının korumasına yardımcı olmaktadır.  
 • Molibden; kükürtlü aminoasit metabolizmasını desteklemektedir. 
 • Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermemektedir.
   

İçeriğinde bulunan tüm bu mineraller ve elementler sayesinde LR ProBalance ile daha zinde ve daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Vücudun pH düzeyini dengeleyerek ve mineraller ile destekleyerek vücudunuzun iç dengesini sağlamanız mümkün.  

LR Probalance ile iç dengenizi sağladığınız zaman; 

 • Zihinsel performansınızın arttığını 
 • Daha sağlıklı olduğunuzu 
 • Gün içerisinde ne kadar yoğun olursanız olun zinde kaldığınızı 
 • Metabolizmanızın düzenli çalıştığını 
 • Kilo vermenizin kolaylaştığını 
 • Yorgunluk hissinizin ve sinirlilik halinizin azaldığını  

fark edeceksiniz. 

Kullanım Şekli: 

Tabletler günde iki sefer iki kez olarak (2*2) bir miktar su ile alınmalıdır. Dengeli beslenmeniz tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde saklanmalıdır.  

Böbrek yetmezliği, karaciğer fonksiyon bozuklukları, yüksek tansiyon gibi hastalıklarda veya hamilelik dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir