LR nedir | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
LR Üyeliği ve Avantajları
28 Ağustos 2018

LR Health&Beauty, 1985 yılında Almanya’nın Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde kurulmuştur. LR Health&Beauty şirketinin ilk etaptaki ürün portföyü şirketin kendi ürettiği parfüm ve vücut bakım ürünlerinden oluşmaktaydı. İlerleyen dönemlerde ürün portföyünü genişleten LR Health&Beauty şirketi kozmetik serisi ve gıda takviyesi sağlayan ürünler de üretmeye başlamıştır. Benimsediği sıcak satış yöntemi, doğal ürünleri ve cazip fiyatları ile kısa sürede bölgesel bir işletmeden Almanya’nın en bilinir markalarından bir tanesi haline gelmiştir. 1991 yılında Avusturya ve Hollanda’da şubelerini açan LR Health&Beuty şirketi günümüzde Avrupa’nın güzellik sektöründe en çok tercih ettiği bir dünya markası haline gelmiştir.

33 yıllık bir Alman şirketi olan LR Health&Beauty 2001 yılında Instıtut Fresenius tarafından kalite işareti ile ödüllendirilmiştir. LR Health&Beauty şirketinin, önemli dünya sağlık örgütlerince ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu 30 ülkenin bakanlıklarınca sağlıklı ürünler ürettiği onaylanmıştır.

LR Health&Beauty şirketi; bu güne kadar koleksiyonları için aralarında Bruce Willes, Heidi Klum ve Michael Schumacher’in de bulunduğu bir çok ünlü isim ile çalışmıştır.

2006 yılında “İyi hisset, iyi görün” sloganını benimseyen LR Health&Beauty şirketi Avrupa’da hızla yayılırken, LR satış ortaklarına sağladığı olanakları da arttırmıştır.Yeni sloganları doğrultusunda LR Health&Beauty şirketi iş ortaklarına, göstermiş oldukları performanslar doğrultusunda yaptıkları başarılı satışlar için oluşturduğu lüks araba konseptleri, yurt dışı seyahatleri ve hediye çekleri gibi bir çok yeni fırsat sağlamıştır.

Türkiye’de satışlarına 12 yıl önce başlayan LR Health&Beauty şirketi, son 4 yılda %49 iş ortaklığı sayısına ulaşmıştır. Türkiye’de sağladığı bu hızlı büyümenin en önemli nedenleri arasında adil ve şeffaf pazarlama stratejisinin yanı sıra, üretmiş olduğu ürünlerin kullanıcılardaki sorunları çok kısa bir sürede ortadan kaldırması ve böylece müşteri memnuniyetini sağlamış olmasıdır.

Tüm bunların yanı sıra, yüksek kalitede üretilmiş geniş bir ürün gamına sahip olan LR Health&Beauty şirketi sağlamış olduğu yüksek prim ve kazandıkça kazandıran sistemi ile iş ortağı olma fikrini daha da ilgi çekici bir hale getirmiştir.

LR Health&Beauty şirketinin ürünlerinin büyük bir bölümü AloeVera bitkisinin özü kullanılarak üretilmektedir. LR AloeVera Kozmetik, LR AloeVera Dermakozmetik ve LR AloeVera Gıda takviyesi ürünleri üreten LR Health&Beauty şirketi AloeVera’nın sağlamış olduğu faydaları bir çok alanda değerlendirmiştir.

AloeVera’nın bir çok farklı cilt problemine iyi geldiği uzmanlarca da onaylanmıştır. AloeVera’nın cildi UV ışınlarından maksimum düzeyde koruduğu belirlenmiştir. Cildin en büyük destekçilerinden olan AloeVera, güneş nedeniyle oluşan yanıkların ve lekelerin çok kısa sürede tedavi edilmesini sağlamaktadır. Yara etrafındaki kan dolaşımını arttırdığı için iyileşme süresini belirgin bir şekilde kısaltmaktadır. AloeVera içindeki proteinler, vitaminler ve mineraller sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirecek kolajen üretimini arttırmaktadır. AloeVera ciltteki kolajen üretimini arttırdığı için kazalardan oluşan cilt yaralanmalarına, küçük sıyrıklara ve deri tahrişlerine de iyi gelmektedir. AloeVera kuru cilt tipine sahip olanların ciltlerini nemlendirmede de önemli bir rol oynar. AloeVera jelimsi yapısı sayesinde sivilcelerin daha hızlı yok olmasına yardımcı olduğu için sivilce ve akne tedavisinde kullanılmaktadır. AloeVera antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu sebepten böcek ve sinek ısırıklarından dolayı oluşan kaşıntıyı azalttığı gibi ısırılan bölgedeki bakteri üremesini durdurmaktadır. AloeVera ciltte oluşan renk farklılıklarının hafiflemesini hatta çoğu zaman yok olmasına yardımcı olmaktadır. AloeVera yağlı cilt tiplerinde yağın dengelenmesini sağlarken, cildin sürekli parlamasını engellerken, cildiniz daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.AloeVera özü selülit oluşumunu engellemek veya oluşmuş selilüti tedavi etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

AloeVera jelden üretilen saç bakım ürünleri kepek sorunundan kurtulmanıza aynı zamanda saçların hacim kazanmasına ve daha sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olmaktadır. Bu ürünler boyadan veya yüksek ısılı kurutma şekilden kaynaklanan saç deformasyonunun azalmasını sağlamaktadır. Saçı nemlendirip, daha parlak bir görünüm kazandırmaktadır. Nemli saça uygulayacağınız AleoVera özlü saç bakım ürünleri ile saçlarınızda oluşan elektriklenmeyi gidermeniz ve saçınıza daha kolay şekil vermenizde mümkün.

AloeVera kullanılarak hazırlanan gıda takviyelerinde bitkinin antioksidan özelliği daha fazla görülmektedir. Bu özellik ile vücut bağışıklık sisteminizi güçlendirdiği ve hastalıklara karşı direnci arttırdığı saptanmıştır. AloeVera tüketiminin kalp ve damar rahatsızlıkları riskini azalttığı da bilinmektedir.

Zayıflamak isteyenlerin AloeVera bitkisinin detoks özelliği sayesinde daha sağlıklı ve daha hızlı kilo verdikleri gözlenmiştir.

AloeVera diş eti iltihabı ve stomatit denen ağız içi iltihaplarının hızlı bir şekilde tedavi edilmesinde de etkilidir. Bağırsak problemlerinde etkili olan AloeVera özü, mide yanmaları ve hazımsızlık için de kullanılmaktadır. Yapılan klinik çalışmalar sonucu Tip-2 şeker hastalarında vücuttaki şeker seviyesini dengelediği ve hastaların hepsinde yara iyileşme sürelerinin hızlandırdığı saptanmıştır. Tamamen anti alerjik özelliğe sahip AloeVera bitkisi, antioksidan özelliği sayesinde sinir sistemine de iyi gelmektedir. Sinirlilik, uykusuzluk gibi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır.

Daha bir çok faydası bulunan AloeVera bitkisinden üretilen LR AloeVera ürünleri ile daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Hem sağlıklı bir yaşam hem de eğlenerek kazanmak için siz de LR Health&Beauty iş ortaklığına başvurabilir ve bizimle birlikte kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

LR dünyasına adım atarak iş ortağı olmak yada kaliteli LR ürünlerine sahip olmak için talep formunu doldurabilir veya iletişim kısmında bulunan numarayı arayarak benimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir