LR İş Ortaklarının Avantajları | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
Kimler LR İş Ortağı Olabilir?
28 Ağustos 2018
LR Aloe Vera İş Ortaklığında Kazandığım Parayı Nasıl Alıyorum?
28 Ağustos 2018
Tümünü göster

LR İş Ortaklarının Avantajları

LR Health & Beauty şirketi Aloe Vera bitkisi içerikli gıda takviyeleri, parfüm, kozmetik, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve zayıflama ürünlerini dünyanın bir çok ülkesinde iş ortakları vasıtası ile kullanıcılara ulaştıran ve iş ortaklarına yüksek kazançlar sağlayan bir Alman kozmetik firmasıdır. LR Health & Beauty şirketi avantajları arasında yüksek kazanç sağlamak ve bağımsız çalışma imkanı bulunmaktadır.

LR Aloe Vera İş Ortaklığı, iş yerine gitmeden veya mevcut işlerinizi aksatmadan, iyi bir  satış organizasyonu ile ek kazanç sağlayabileceğiniz bir sistemdir. LR Aloe Vera İş Ortaklığında başarılı bir satış organizasyonu kurmak size sınırsız kazanç fırsatı sunmaktadır. Bu sistem sayesinde, kendi belirlediğiniz saatler arasında çalışabilir ve iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Unutmayın ki; hedefiniz ister ek gelir olsun isterse başarılı bir kariyer, elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve tutkunuz belirlemektedir.

LR İş Ortağı olarak para kazanmanın iki temel seçeneğini bulunmaktadır:

  1. LR Aloe Vera ürünlerinin satışını yapabilir böylece, %40 kar marjı ile satın aldığınız üründen bir ek kazanç elde edebilirsiniz.
  2. LR Aloe Vera şirketine ve kendinize bağlı yeni iş ortakları oluşturup, ekibinizi kurarak; ekibinizin yaptığı satışlardan veya üyeliklerden gelir elde edebilirsiniz.

LR Health & Beauty şirketi İş Ortaklarının kendilerini geliştirmeleri için her ay farklı şehirlerde eğitimler vermekte ve seminerler düzenlemektedir. Sıcak satış, pazarlama stratejileri, yüksek kazançlar elde etmenin ince ayrıntıları ile ilgili düzenlenen ücretsiz pazarlama eğitimleri ile LR Health & Beauty şirketi belirleyeceğiniz stratejiler için size en doğru yolu göstermektedir.

LR Aloe Vera İş Ortaklığının avantajları arasında İş Ortakları için belirlemiş oldukları hediye konseptleri de bulunmaktadır. LR Araç konsepti ile %21 seviyesine ulaşan her LR Satış Ortağı Mercedes otomobilin kullanım hakkına hiçbir ücret ödemeden sahip olmaktadır. LR Aloe Vera Lüx Tatil konsepti ile belirli bir başarıya ulaşmış iş ortakları beş yıldızlı, tam konaklamalı, masrafsız bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı tatillerine hak kazanmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir