Kilo vermek isteyenlerin tercihi LR Figuactive Protein Drink! | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
LR Hangi Ülkelerde Hizmet Vermektedir?
18 Eylül 2018
Kilo vermek için LR 28 Günlük Body Mission Programı 
10 Ekim 2018
Tümünü göster

Kilo vermek isteyenlerin tercihi LR Figuactive Protein Drink!

Kaliteli kilo kaybı; az kilo kaybetmekle bile sıkılaşmak ve beden daralması demektir. Her vücudun alması gereken belli bir kalori değeri, karbonhidrat-protein-yağ dengesi, vitamin ve mineral dengesi bulunmaktadır. Bunlar yeterli alınmadığında çeşitli sağlık sorunlarının yanı sıra kas kayıpları oluşmaktadır. Kas kayıpları vücutta ciddi sarkmalara neden olmaktadır.  

Diyet yaparak kilo vermeyi hedefleyen kişiler için diyet sırasında vücudunuzdaki kas oranının korunması bu sebeple çok önemlidir. LR Figuactive Protein Drink kas sistemini desteklemeye yardımcı olur. Figuactive Protein İçeceği 5 farklı protein karışımını içerir ve diyet sırasında kas kütlesini korur. 

%80 saf protein desteği sağlar. Proteinler kas oluşumunu destekler ve diyetiniz sırasında oluşabilecek kas kaybını engeller.  LR Figuactive Protein Drink B6 ve Magnezyum içerir. İçeriğindeki magnezyum kas fonksiyonlarını güçlendirir ve protein sentezinin normal işlemesini destekler. Buna ek olarak B6 vitamini protein ve glikojen metabolizmasını düzenler. 

Figuactive Protein Drink kas sisteminin gelişimine katkıda bulunur. Yağ yakımını hızlandırır.  

Figuactive Protein Drink spor yaparken kaslara destek niteliğinde takviye sağlar. Protein ihtiyacı artmış yaşlı kişiler için gıda takviyesi olarak kullanılması önerilir. 

Figuactive Protein Drink Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır. İçeriğindeki proteinler kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur.  

Figuactive Protein Drink’in özellikleri
– 5 yüksek kaliteli kaynaktan ek protein sağlar
– Kasların bozulmasını engeller ve böylece uzun vadede kilonuzun korunmasına yardımcı olur
– Gece yağ yakım oranını arttırır.
– Zayıflamayı destekler 

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır? 

Günde 1 ölçek toz ürünü 100 ml suya veya125 ml az yağlı süte ilave ediniz. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.
Eser miktarda gluten ve lupin kalıntısı içerebilir. Tüketmeden önce kutuyu çalkalayın. Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. 

Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin. 

Kesinlikle dengeli ve zengin içerikli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir