Kilo vermek isteyenler için - LR Figu Active Shake | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy

Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Shake

Kilo vermek için LR 28 Günlük Body Mission Programı 
10 Ekim 2018
Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Çorbalar
12 Ekim 2018
Tümünü göster

Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Shake

Çilek-Muz Aromalı, Latte-Macchiato Aromalı ve Vanilya Aromalı olmak üzere üç farlı lezzet seçeneğinde üretilen LR Figuactive Shake kalorisi azaltılmıştır ve krema kıvamındadır. Dengeli besin desteği sağlayan LR Figuactive Shake çabuk ve kolay hazırlanır. Etkisini tam olarak sağlayabilmek için laktozsuz ve az yağlı süt ile kullanmanız tavsiye edilir. Koruyucu ve katkı maddesi içermez. Şeker ilavesidir. Glutensizdir. 

LR Figu Active Shake kilo kontrollü bir beslenmeye yönelik ilgili vitaminler, elementler ve mineraller içeren LR Figuactive Shake tam bir öğün ihtiyacınızı karşılar. İlgili besin maddelerinin uzmanlarca diyete uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır. İçerisinde bitkisel ve hayvansal proteinler bulunmaktadır.
LR Figu Active Shake diyet reçetesine uygun şekilde dengeli karbonhidrat, protein ve yağ içeriğine sahiptir. Öğün takviyesi toz içecek porsiyon başı yalnızca yaklaşık 233 kcal.
 

LR Figu Active Shakeler nasıl hazırlanır?
3 yemek kaşığı (28 g) tozu 250 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz ve az yağlı süt ile karıştırın. Kısa bir süre bekledikten sonra, krema kıvamına gelene kadar yeniden karıştırın.
Kahvaltınızın veya öğle yemeğinizin yerine tüketebilirsiniz. Tokluk hissi sağlar. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde bir veya iki öğününüzde Figu Active ürünlerini tercih etmelisiniz. İçeriğindeki taze meyveler ile tatlandırılmıştır. 

 

Sağlığınız için diyetiniz sırasında gerekli tüm besin maddelerini içeren Figu Active Shake’i kişisel olarak hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar tüketiniz.  

İdeal kilonuza ulaştıktan sonra tüketmeye devam edip kilo kontrolü sağlayabilirsiniz.
Kullanmadan önce çalkalayın.
Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin. 

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz sıvı gıda tüketmeniz gereklidir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir