Kilo vermek isteyenler için - LR Figu Active Çorbalar | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Shake
11 Ekim 2018
LR Aloe Vera Drinking Jel – Ballı
13 Ekim 2018
Tümünü göster

Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Çorbalar

Patates Çorbası, Akdeniz Usulü Domates Çorbası ve Hint Usulü Körili Sebze Çorbası olmak üzere üç çeşidi vardır. Kalorisi azaltılmış mükemmel lezzetteki çorbalar ile Figuactive ürünlerini nerede olursanız rahatlıkla diyetinize uyarlayabilirsiniz ve hayalinizdeki kiloya kolayca ulaşabilirsiniz. 

LR Figuactive Çorbalar kilo kontrollü bir beslenmeye yönelik ilgili vitaminler, eser elementler ve mineraller içeren tam nitelikli bir öğündür. Hazırlanması hızlı ve kolaydır. İlgili besin maddelerinin uzmanlarca diyete uyarlanması sonucu ortaya çıkan LR Figuactive Çorbalar, uzun bir zaman dilimi için öğün takviyesi sağlama amacına uygun olarak üretilmiştir. Diyete uygun şekilde tasarlanmış karbonhidrat, protein ve yağ oranlarıyla bu öğün takviyesi çorba, bir yandan kilo vermeye destek olurken diğer yandan da katkı maddesi, laktoz ve gluten içermeden mineral ve vitamin takviyesi sağlar. 

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır? 

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırın. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde bir veya iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz. 

Gerekli tüm besin maddelerini içeren Figuactive Çorbayı kişisel olarak hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar tüketmeye devam edebilirsiniz. Hatta istenen miktarda kilo verdikten sonra formunuzu korumak için kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Çorbalarımız yalnızca az kalorili bir diyetin parçası olarak kullanıldığında hedefinize destek olur. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Diğer gıdalar bu diyetin bir parçası olmalıdır. Kullanmadan önce çalkalayın. 

Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir.Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kıza zamanda tüketin. 

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şeker içermeyen sıvılar tüketmeniz gereklidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir