Kilo vermek için LR 28 Günlük Body Mission Programı  | Ankara LR, LR Takım Lideri Günhan Ünlüsoy
Kilo vermek isteyenlerin tercihi LR Figuactive Protein Drink!
9 Ekim 2018
Kilo vermek isteyenler için – LR Figu Active Shake
11 Ekim 2018
Tümünü göster

Kilo vermek için LR 28 Günlük Body Mission Programı 

Başarılı bir şekilde kilo vermek mi istiyorsunuz? LR 28 Günlük Body Mission konsepti ile sağlık beslenerek ve spor yaparak hayal ettiğiniz kiloya kavuşmak çok kolay.  

LR Body Mission; size 28 gün boyunca uygulayabileceğiniz bir diyet programı ve tüketmeniz gereken öğünleri sunar. LR 28 Günlük Body Mission Programı setindeki Figuactive ürünleri sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlarken vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almanızı sağlar. LR 28 Günlük Body Mission Programı  ile her gün ne yiyeceğinizi düşünmeden kilo verirsiniz. 

 

  • LR 28 Günlük BodyMissionProgramı hakkında: 

 

Ana Öğünler
 

LR 28 Günlük Body Mission konseptinde günlük 3 öğünden 2’sinin yerine geçen Figuactive Shake ve Figuactive Çorbalar bulunmaktadır. Damak zevkiniz göre 5 adet ürün seçmelisiniz. (Örnek: 3 adet shake, 2 adet çorba gibi). Seçtiğiniz ürünlerin tüketim sırasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Üçüncü öğününüzde ise kendi seçtiğiniz düşük kalorili bir yemek tüketmelisiniz. 

 

LR 28 Günlük Body Mission Programı setindeki  

– Çilek Muz Aromalı Shake
– Figuactive Latte Macchiato Aromalı Shake
– Figuactive Vanilya Aromalı Shake
– Figuactive Patates Çorbası Auberge
– Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası
– Figuactive Hint Usülü Sebze Çorbası 

ürünlerinden damak zevkinize uygun olan 5 tanesini seçmeniz diyetinize sadık kalmanızı sağlayacaktır. Kilo verirken lezzetli ürünler tüketmek sizi motive edecektir. LR 28 Günlük Body Mission Programı setindeki ürünler size tokluk hissi verir. Kilo vermenizi hızlandırır.Dilediğiniz tattaki ürünleri seçin ve siparişinizi verin.  LR 28 Günlük Body Mission programına başlayın, dilediğiniz kiloya kavuşun! 

 

Ayrıca LR iş ortaklarına özel body-mission.com sitesindeki kişisel zayıflama koçunuz ile size özel diyet yemekleri planlarına ve fitness videolarına ulaşmanız mümkün. 

Ara öğünler ve diyet yardımcıları 

LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘te iki ana öğünün dışında kilo vermenizi hızlandıracak yardımcı ürünlerde bulunmaktadır. Setle birlikte gelen ürünler şunlardır: 

 

+ Figuactive Protein Drink: %80 saf protein içermektedir. İçerisinde 5 farklı çeşit protein bileşeni bulunan Figuactive B6 ve Magnezyum takviyesi sağlar. Değerli proteinler kas kütlenizi korur. Yağ yakımını hızlandırır. Proteinler kas oluşumuna destek verir. Diyetlerde, hızlı kilo vermelerde görülen magnezyum eksikliğinden kaynaklanan problemleri engeller.  

+ ProBalance: Bazı mineraller birbirleriyle uyumlu iken; bazıları da birbirlerine engel olur. Bu nedenle doğru kombinasyonlu ürünleri kullanmak önemlidir. Deasidifikasyon için alkali mineraller içerir. İçeriğinde sitratlar, karbonatlar ve glukonatlar bulunmaktadır. Laktoz içermez. Daha hızlı yağ yakımı sağlar ve dokuları şekillendirir. ProBalance vücudunuzun iç dengesini sizin yerinize korur. 

+ Figuactive Cistus Incanus (Karışık Bitki Çayı): %95 Cistus Incanus yapraklarından ve %5 nane yapraklarından oluşmaktadır. Yapay aroma içermez, tamamen doğaldır. Eliminasyon ve metabolizma temizliğini destekler. Açlık ataklarını bastırır. Ruh halinizi dengeler. Zindeliğinizi arttırır. 

Örnek diyet programı
LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set‘i aldıktan sonra hangi öğünde ne yiyeceğinize kendinize karar verebilirsiniz. 

 

Diyet Örneği olarak : 

 

Sabah: Figuactive Çilek – Muz Aromalı Shake (Shakeler tatlı olduğundan sabah kahvaltısında çorbaya göre daha çok tercih edilebilir.) + Probalance 2 Kapsül 

 

Ara öğün: Figuactive Karışık Bitki Çayı (Özel bitki kombinasyonu vücuttaki ödemin atılmasına ve böbrek fonksiyonuna destek olarak detoks etkisi sağlar. Ayrıca bol su için (günde 2-3 litre).) 

 

Öğlen:  Figuactive Akdeniz Usülü Domates Çorbası tercih edebilirsiniz. 

Ara öğün: Figuactive Karışık Bitki Çayı (Özel bitki kombinasyonu vücuttaki ödemin atılmasına ve böbrek fonksiyonuna destek olarak detoks etkisi sağlar. Ayrıca bol su için (günde 2-3 litre).) 

 

Akşam: Kalorisi düşük oranlı ana yemek + Probalance 2 Kapsül 

 

Ara öğün: Figuactive Protein Drink (Protein eksikliğinden kaynaklanan kas kütlesi kaybını önlemek için kullanabilirsiniz. Özellikle akşam yatmadan önce kullanırsanız yağ yakım oranını artırır.) 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir